Zobraziť navigáciu

O nás

Sme PERFORMATES, osobne sa poznáme už dlhé roky a vieme, že sa v akejkoľvek životnej situácii môžeme na seba spoľahnúť. Túto filozofiu sa snažíme uplatniť aj voči naším klientom.

PERFORMATES je slovná hračka nám charakteristických slovíčok, PERFORMANCE a MATES. Spolu totiž dokážeme viac a veríme, že v transparentnej spolupráci sa skrýva potenciál vedúci k zvyšovaniu výkonnosti.

Naša práca spočíva v zabezpečení realizácie úkonov, ktoré sú byrokraticky náročné a nezaujímavé pre podnikateľa „kreatívneho človeka“, ktorý chce napĺňať svoj podnikateľský zámer. Zabezpečíme Vám založenie spoločnosti, realizáciu zmien v Obchodnom registri Slovenskej republiky, spracovanie účtovnej agendy, miezd a vedenie personalistiky.

Klientom preferujúcim osobný kontakt ponúkame možnosť osobného stretnutia v Košiciach a okolí. Našou prioritou je práca vykonaná na základe Vašich požiadaviek, priateľná cena, rýchla a transparentná komunikácia. Či už teda patríte k skúseným podnikateľom alebo o podnikaní len uvažujete, zvýšiť svoju výkonnosť môžete práve v spolupráci s nami.

Spoločnosť Performates, s.r.o. neposkytuje právne služby a právne poradenstvo. V prípade potreby externe spolupracujeme s advokátskou kanceláriou.